შეხვედრა კვლევებისა და განვითარების ცენტრთან! (2024 წლის ანგარიშის მოსმენა)
2024 წლის 24 დეკემბერს, 13.00-ზე თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში კვლევებისა და განვითარების ცენტრის ორგანიზებით გაიმართა შეხვედრა უნივერსიტეტის აკადემიურ და მოწვეულ პერსონალთან.
შეხვედრაზე, კვლევებისა და განვითარების ცენტრის სპეციალისტმა, ასოცირებულმა პროფესორმა მაია მელაძემ დამსწრე საზოგადოებას წარუდგინა 2024 წლის ანგარიში, გაწეული საქმიანობის შესახებ, ხოლო ცენტრის 2025 წლის სამოქმედო გეგმის თაობაზე ისაუბრა აღნიშნული სამსახურის ხელმძღვანელმა, ასოცირებულმა პროფესორმა დავით გეფერიძემ.
შეხვედრის დასასრულს შედგა საინტერესო დიალოგი, ცალკეულ პერსონალთან კი გაიმართა ინდივიდუალური კონსულტაციები.
ვრცლადსაქართველოს ახალგაზრდა რეფორმატორთა ასოციაციასა და თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
საქართველოს ახალგაზრდა რეფორმატორთა ასოციაციასა და თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტს შორის ურთიერთთანამშ...

24 декабря 2024 года в 13:00 состоялась встреча с профессорско-преподавательским составом и приглашенными сотрудниками университета, организованная Центром исследований и разработок Тбилисского гуманитарного университета.
На встрече доцент Майя Меладзе, специалист Научно-исследовательского центра, представила собравшимся отчет о проделанной работе за 2024 год, а руководитель центра, доцент Давид Геперидзе рассказал о плане деятельности центра на 2025 год. .
В конце встречи состоялся интересный диалог, а также были проведены индивидуальные консультации с отдельными сотрудниками.
Национальный научный фонд Грузии имени Шота Руставели объявляет конкурс на целевой грант на популяризацию науки до 2021 года 01.03.2021