თჰუ-ს სტუდენტები Erasmus+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში პიტესტის უნივერსიტეტს ეწვივნენ
თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტსა და პიტესტის უნივერსიტეტს (რუმინეთი) შორის გაფორმებული მემორანდუმის საფუძველზე, Erasmus+ გაცლითი პროგრამის ფარგლებში, თჰუ-ს საერთაშორისო ურთერთობების სამსახურის ორგანიზებით, შეირჩა ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტის ბიზნესის ადმინისტრირების საბაკალავრო და ტურიზმის საბაკალავრო პროგრამიდან ორი სტუდენტი:
1. ვლადიმერ გელოვანი - ბიზნესის ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამა;
2. გიორგი ბაჯიაშვილი - ტურიზმის საბაკალავრო პროგრამა.
სტუდენტებმა წარმატებით გაირეს თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტის შიდა კონკურსი და Erasmus+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში გაემგზავრნენ რუმინეთში, კერძოდ, პიტესტის უნივერსიტეტში 2021-2022 სასწავლო წლის, შემოდგომის სემესტრში.
სტუდენტებს პიტესტის უნივერსიტეტში დაენიშნათ ყოველთვიური სტიპენდია. აგრეთვე, უნივერსიტეტის მიერ დაფინანსდა მგზავრობის ხარჯები.
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერისტეტი გილოცავთ სვეტიცხოვლობის დღესასწაულს!
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერისტეტი გილოცავთ სვეტიცხოვლობის დღესასწაულს და გაცნობებთ რომ 14 ოქტომბ...
ვრცლადონლაინ სამუშაო შეხვედრა ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის აკადემიურ და მოწვეულ პერსონალთან
2021 წლის 30 მაისს, ჰუმანიტარული ფაკულტეტის ორგანიზებით, ჩატარდა ონლაინ სამუშაო შეხვედრა ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის აკადემიურ და მო...

Студенты THU посетили Университет Питешти в рамках  программы обмена Erasmus+ 10.10.2021
На основании Меморандума, подписанного между THU и Университетом Питешти (Румыния), в рамках программы обмена Erasmus+, были отобраны два студента Факультета Экономики, Визнеса и Управления.
1. Владимир Геловани - Бакалаврская программа Бизнес-администрирования;
2. Георгий Баджиашвили - Бакалаврская программа - Туризм.
Студенты успешно прошли конкурс Тбилисского Гуманитарного Учебного Университета и отправились в Румынию, в Университет Питешти, на осенний семестр 2021-2022 учебного года.Студентам была назначена ежемесячная стипендия в Университете Питешти. Также, университет профинансировал их расходы на поездку.
Внимание студентам и выпускникам! «Ваш путь к успеху» 19.09.2024
Внимание студентам и выпускникам! «Ваш путь к успеху»
26 сентября 2024 года с 17:00 до 20:00, организованное TBC Bank, в концептуальном пространстве TBC пройдет мероприятие для студентов и выпускников – «Путь...
Открытая лекция «Основы логистического менеджмента», «Логистика - как профессия будущего»? 11.06.2021