„სტუდენტთა შემოქმედებითი საღამო 2025“ 05.05.2025
2025 წლის 30 აპრილს თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში სტუდენტთა მხარდაჭერისა და კარიერული განვითარების სამსახურისა და სტუდენტთა თვითმმართველობის ორგანიზებით ჩატარდა „სტუდენტთა შემოქმედებითი საღამო-2025“ .
ღონისძიებაში მონაწილეობდნენ თჰუ-ს ქართველი და უცხოენოვანი სტუდენტები და მოწვეული სტუმრები სხვადასხვა უნივერსიტეტიდან. მონაწილეები დამსწრე საზოგადოების წინაშე წარსდგნენ მხატვრულ-შემოქმედებითი პროგრამით, ლექსებს ენაცვლებოდა ცეცხლოვანი ცეკვები, სიმღერები ქართულ და აზარებაიჯანულ ენებზე. შემოქმედებით საღამოზე საკუთარი ლექსები წაიკითხა სამართლის პროგრამის ლექტორმა პროფესორმა არჩილ ლორიამ.
ღონისძიების დასასრულს ყველა მონაწილეს გადაეცა ქართული და ინგლისურენოვანი მადლობის სიგელები.
სტუდენტთა მხარდაჭერისა და კარიერული განვითარების სამსახური,
სტუდენტური ონლაინ კონფერენცია - უახლესი ტექნოლოგიები და სამკურნალო საშუალებები მედიცინაში 25.11.2020

30 апреля 2025 года в Тбилисском гуманитарном университете прошел «Студенческий творческий вечер-2025», организованный Службой поддержки студентов и развития карьеры и Студенческим самоуправлением.
В мероприятии приняли участие грузинские и иностранные студенты ТХУ, а также приглашенные гости из различных университетов. Участники представили зрителям художественную и творческую программу, перемежающуюся зажигательными танцами и песнями на грузинском и азербайджанском языках. Профессор Арчил Лория, преподаватель юридического факультета, прочитал на творческом вечере свои стихотворения.
В конце мероприятия всем участникам были вручены благодарственные письма на грузинском и английском языках.
Офис поддержки студентов и развития карьеры,
детально#Мынесчитаемхромосомы #Людисозданыдлялюбви
детальноПрофессор Нона Гелиташвили провела лекции в Техническом университете Ашаффенбурга в рамках Недели Международных Проектов -