თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში პირველკურსელთა რეგისტრაცია იწარმოებს 2021 წლის 6 სექტემბრიდან 2021 წლის 17 სექტემბრამდე.
სწავლის დაწყების თარიღია 20 სექტემბერი.
წარმოსადგენი დოკუმენტაცია:
ა) პირადობის დამადასტურებელი მოწმობის ასლი;
ბ) 2 ნაბეჭდი ფოტოსურათი ზომით 3×4 და ელექტრონული ვერსია (CD დისკზე);
გ) სრული ზოგადი განათლების დამადასტურებელი დოკუმენტი - (ატესტატის) დედანი;
დ) სამხედრო აღრიცხვაზე ყოფნის დამადასტურებელი დოკუმენტის დედანი (ვაჟებისათვის);
ე) მთლიანი სწავლის საფასურის მეოთხედის (25%) გადახდის დამადასტურებელი დოკუმენტი (უნივერსიტეტის საბანკო ანგარიშია: საქართველოს ბანკი GE14BG0000000121317100);
აბიტურიენტთა რეგისტრაცია იწარმოებს მისამართზე: თბილისი, ბერი გაბრიელ სალოსის გამზირი №31, ორშაბათიდან პარასკევის ჩათვლით 10:00 საათიდან 16:00 - მდე.
2021 წლის 19 აპრილს, ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტის ორგანიზებით, ჩატარდა ონლაინ ვებინარი, Online პლატფორმა ZOOM-ის გამოყენებით
2021 წლის 19 აპრილს, ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტის ორგანიზებით, ჩატარდა ონლაინ ვებინარი, Online პლატფორმა ZOOM-ის გამოყენები...

Регистрация первокурсников Тбилисского гуманитарного университета будет проходить с 6 сентября 2021 года по 17 сентября 2021 года.
Дата начала исследования - 20 сентября.
Документы для подачи:
А) Копия удостоверения личности;
Б) 2 печатные фотографии размером 3х4 и электронная версия (на CD);
В) Документ о полном общем образовании - оригинал (аттестат);
Г) оригинал документа о военном учете (для мальчиков);
E) Документ, подтверждающий оплату четверти (25%) от общей стоимости обучения (банковский счет Университета: Bank of Georgia GE14BG0000000121317100);
Регистрация абитуриентов будет проходить по адресу: г. Тбилиси, проспект монаха Гавриила Салоси №31, с понедельника по пятницу с 10:00 до 16:00.
(Стипендии имени Димитрия Эмухвари и Жули Шартава) Сообщаем вам, что Министерство образования и культуры Автономной Республики Абхазия объявляет конкурс на п...
Уважаемые студенты, 11 сентября начинается 2017-2018 учебный год! 29.08.2017
Тбилисcкий гуманитарный учебный университет поздравляет вас с праздником Светицховлоба! 14 октября – выходной! 13.10.2020
Тбилисcкий гуманитарный учебный университет поздравляет вас с праздником Светицховлоба! 14 октября – выходной!
Тбилисcкий гуманитарный учебный университет поздравляет вас с праздником Светицховлоба! 14 октября – выходной! &...