მიიღეთ მონაწილეობა განათლების საერთაშორისო გამოფენაზე
2024 წლის 7 აპრილს სასტუმრო „Holiday Inn Tbilisi“ გაიმართება განათლების საერთაშორისო გამოფენა. გამოფენა ტარდება სტუდენტებისთვის, ვინც დაინტერესებულია საზღვარგარეთ სწავლით, სტიპენდიებისა და გრანტების მიღებით, საზაფხულო სკოლებით, მოკლევადიანი კურსებით და სხვადასხვა სასწავლო პროგრამით.
გამოფენაში მონაწილეობას მიიღებენ მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყნის სასწავლებლები, ასევე საქართველოში არსებული საელჩოები და საერთაშორისო ორგანიზაციები, რომლებიც გამოფენაზე მისულ დაინტერესებულ პირებს შეთავაზებენ სტიპენდიებს და სხვადასხვა სასწავლო პროგრამებს (როგორც გრძელვადიან, ასევე მოკლევადიანს).
აღნიშნული გამოფენის საშუალებით დაინტერესებულ პირებს ეძლევათ უნიკალური შესაძლებლობა, პირისპირ გაესაუბრონ საზღვარგარეთ არსებული უმაღლესი სასწავლებლების, ასევე, საელჩოებისა და საერთაშორისო ორგანიზაციების (DAAD, ფრანგული ინსტიტუტი, ამერიკის საელჩო, ბრიტანეთის საელჩო, AIESEC, ESN და ა.შ.) წარმომადგენლებს და მიიღონ ამომწურავი ინფორმაცია მათთვის საინტერესო ყველა კითხვაზე.
გამოფენაზე დასასწრებად გთხოვთ, გაიაროთ რეგისტრაცია შემდეგ ბმულზე: https://docs.google.com/forms/d/1YsOGcFTrSEgQP16DDdDgMSDgXr11xN_UCRya4mf8yNU/edit#responses
ჩატარების თარიღი და დრო: 2024 წლის 7 აპრილი; 12:00-დან 17:00-საათამდე
ჩატარების ადგილი: სასტუმრო Holiday Inn Tbilisi (მისამათი:26 მაისის მოედანი #1; სპორტის სასახლის მოპირდაპირე მხარეს).

Лучшее предложение для студентов THU!
7 апреля 2024 года в отеле «Холидей Инн Тбилиси» пройдет международная выставка образования. Ярмарка открыта для студентов, заинтересованных в обучении за границей, стипендиях и грантах, летних школах, краткосрочных курсах и различных программах обучения.
В выставке примут участие образовательные учреждения из разных стран мира, а также посольства и международные организации в Грузии, которые предлагают стипендии и различные программы обучения (как долгосрочные, так и краткосрочные) заинтересованным лицам, пришедшим на выставку.
Благодаря этой выставке заинтересованным лицам предоставляется уникальная возможность лично пообщаться с представителями высших учебных заведений за рубежом, а также посольств и международных организаций (DAAD, Французский институт, Американское посольство, Британское посольство, AIESEC). , ЕСН и др.) и получить исчерпывающую, интересующую их информацию по всем вопросам.