თჰუ-ს სტუდენტთა საერთაშორისო კონფერენცია - „მეცნიერების თანამედროვე გამოწვევები“
17 ივნისს 10:00 საათზე, თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში გაიმართება სტუდენტთა საერთაშორისო კონფერენცია, რომელიც დაიგეგმა საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს ინიცირებითა და მხარდაჭერით, ახალგაზრდა მეცნიერთა კვირეულის ფარგლებში, სახელწოდებით „ახალგაზრდა მეცნიერები პლანეტის უკეთესი მომავლისათვის".
კონფერენცია მოიცავს ოთხ სექციას მედიცინის, სამართლის, ჰუმანიტარულ და ბიზნეს-ეკონომიკის დარგების მიმართულებებს.
კონფერეციაში მონაწილეობენ როგორც საქართველოს, ისე საზღვარგარეთის ქვეყნების უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების ბაკალავრიის, მაგისტრატურისა და დოქტორანტურის საფეხურების სტუდენტები და კურსდამთავრებულები.
იხილეთ, კონფერეციის დღის წესრიგი
International_Conference_of_Students_Modern_Challenges_of_Science.docx
თჰუმ დააფინანსა და გახდა პარტნიორი პროექტის - კულტურა საზღვრებს გარეშე
საქართველოს კულტურისა და სპორტის სამინისტროს...
ვრცლადსაინტერესო შეთავაზება სამართლის ფაკულტეტის სტუდენტებს!
ტალინის უნივერსიტეტი ქართველ სტუდენტებს სთავაზობს ორწლიან სამაგისტრო პროგრამაზე სწავლებას, ინგლისურ ენაზე. აღნიშნულ კურსს სრულად აფინან...
ვრცლადგამოცხადებული ღია კონკურსის შედეგი: აკადემიურ თანამდებობაზე
გამოცხადებული ღია კონკურსის შედეგი: აკადემიურ თანამდებობაზე ღია კონკურსის შედეგი შპს "თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის" მიერ ვაკანტური...

Международная конференция студентов ТГУ - «Современные вызовы науки»
17 июня в 10:00 в Тбилисском гуманитарно-образовательном университете состоится международная студенческая конференция, запланированная по инициативе и поддержке Министерства образования и науки Грузии в рамках Недели молодых ученых под названием «Молодые ученые за лучшее будущее планеты».
Конференция включает в себя четыре секции в области медицины, права, гуманитарной науки и экономики бизнеса. В конференции принимают участие студенты и выпускники бакалавриата, магистратуры и докторантуры высших учебных заведений Грузии и зарубежных стран.
Посмотреть программу конференции
International_Conference_of_Students_Modern_Challenges_of_Science.docx
პროგრამა_ახალგაზრდა_მეცნიერთა_კვირეული.docx
детальноМеждународный научный журнал «Вестник права» объявляет конкурс статей за третий (июльский) номер