ევროპული კვლევების საბჭოს საგრანტო კონკურსი 24.03.2021
სლოვაკეთის რესპუბლიკის საელჩო საქართველოში SlovakAid ფინანსური მხარდაჭერით აცხადებს 2021 წლის მცირე საგრან...
ევროკომისიის კვლევებისა და ინოვაციების ჩარჩო პროგრამის Horizon Europe (2021-2027) ფარგლებში, ევროპული კვლევების საბჭო აცხადებს პირველ საგრანტო კონკურსს (Starting Grants) 01.03.2021
ევროკომისიის კვლევებისა და ინოვაციების ჩარჩო პროგრამის Horizon Europe (2021-2027) ფარგლებში, ევროპული კვლევების საბჭო აცხადებს პირველ საგრანტო კონკურსს (Starting Grants)
გრანტები განკუთვნილია დამწყები მკვლევრებისთვის, რომელთაც დოქტორის ხარისხის მინიჭებიდან 2-7 წლიანი სამეცნიერო-კვლევითი მუშაობის  გა...
საგრანტო კონკურსი კულტურული და საგანმანათლებლო პროექტებისთვის 11.02.2021
საგრანტო კონკურსი კულტურული და საგანმანათლებლო პროექტებისთვის
აშშ-ს საელჩო საქართველოში აცხადებს საგრანტო კონკურსს კულტურული და საგანმანათლებლო პროექტებისთვის, რომლებიც ხელს შეუწყობს აშშ-სა და საქა...
პროფესორმა ნონა გელიტაშვილმა მოიპოვა DAAD-ის ფონდის კვლევითი გრანტი 19.12.2019
პროფესორმა ნონა გელიტაშვილმა მოიპოვა DAAD-ის ფონდის კვლევითი გრანტი
ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტის დეკანმა, პროფ. ნონა გელიტაშვილმა მოიპოვა გერმანიის აკადემიური...

Международный научный рецензируемый журнал «Вестник права» объявляет конкурс статей для 9-го (июльского) номера журнала. Журнал «Вестник пр...
детальноПобедивший проект по гранту.
Победивший грантовый проект на тему: «Формирование предпринимательских компетенций молодёжи и определение факторов, способствующих их развитию». В рамках в...
детальноПобедивший грантовый проект
Победивший грантовый проект на тему: «Современные подходы и особенности прямой и непрямой реставрации фронтальных зубов». В рамках внутривузовского конкурс...
детальноФинансировалась научная публикация Лики Маниа.
детальноГрантовый конкурс для молодежи
детальноГрантовый конкурс Европейского исследовательского совета
детальноПрограмма исследовательских грантов Международного Вышеградского фонда на 2021-2022 годы
детальноПосольство Словацкой Республики объявляет о программе малых грантов до 2021 года при финансовой поддержке SlovakAid
детальноВ рамках программы Европейской комиссии по исследованиям и инновациям Horizon Europe (2021-2027) Европейский исследовательский совет объявляет первый грантовый конкурс (Стартовые гранты)