სტუდენტთა საყურადღებოდ! ვიწყებთ პროექტს - როცა ერთმანეთს ვჭირდებით 30.05.2019
საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო სტუდენტთა ჯგუფის ინიციატივით ახორციელებს ორგანიზებულ პროექტს "როცა ერთმანეთს ვჭირდებით". პროექტი მიზნად ისახავს ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლების მხარდაჭერას, კერძოდ მოწყვლადი ჯგუფების მოზარდთა სასწავლო პროცესში სრულფასოვან ინტეგრაციას.
მოხალისე სტუდენტთა ჯგუფი, ბავშვებს დაეხმარება სასკოლო განათლების პროცესში საგანმანათლებლო საჭიროებების დაკმაყოფილებაში,  სწავლის ინტერესის გაღვივებაში, თვითგანვითარების გაფართოებასა და სხვადასხვა პროფესიის შესახებ მეტი ინფორმაციის მიწოდებაში, რათა მოზარდმა უკეთ შეძლოს სწორი არჩევანის გაკეთება.
მივმართავთ ყველა სტუდენტს აქტიურად ჩაერთოს მასშტაბურ მოხალისეობრივ საქმიანობაში.
დაინტერესების შემთხვევაში მოგვმართეთ სტუდენტთა მხარდაჭერისა და კარიერული განვითარების სამსახურს (ოთახი №17)
სტუდენტთა ონლაინ სამეცნიერო კონფერენცია სამართლის ფაკულტეტზე 15.06.2020
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სამართლის ფაკულტეტის ორგანიზებით 2020 წლის 10 ივლისს 12 საათზ...

Министерство образования, науки, культуры и спорта Грузии реализует организованный проект «Когда мы нужны друг другу». Проект направлен на поддержку средних школ, в частности, на интеграцию уязвимых групп подростков в процесс обучения.
Волонтерская группа студентов будет помогать детям удовлетворять их образовательные потребности в процессе обучения, поощрять интерес студентов, расширять саморазвитие и предоставлять больше информации о различных профессиях, чтобы ребенок мог лучше сделать правильный выбор.
Все студенты активно занимаются масштабной волонтерской деятельностью.
В случае заинтересованности, пожалуйста, свяжитесь с нами для поддержки студентов и службы развития карьеры (кабинет №17).