27- 29 აპრილს გაიმართა საერთაშორისო სტუდენტური ონლაინ კონფერენცია 2021 Health and Well-being of the Society Present Challenges and Vision for the Future , რომელშიც მონაწილეობა მიიღო თჰუ -ს ჯანდაცვის ფაკულტეტის სტომატოლოგიური პროგრამის მე-2 კურსის სტუდენტმა სერგო მარტიაშვილმა მოხსენებით: "Amelogenesis Imperfecta- a literature review" . ხელმძღვანელი - -თჰუ -ს აფილირებული ასისტენტ პროფესორი ლიკა მანია. კონფერენციას დაესწრენ ,თჰუ-ს საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის უფროსი ქეთი ცერცვაძე, ჯანდაცვის ფაკულტეტის სტომატოლოგიური პროგრამის ხელმძღვანელი ასოც.პროფესორი ნინო აბაიშვილი.
შიდა საგრანტო პროექტი: პლასტმასის მოსახსნელი პროტეზის საბაზისო სადეზინფექციო საშუალებების შედარებითი დახასიათება 28.04.2021

27-29 апреля прошла Международная студенческая онлайн-конференция 2021 «Здоровье и благополучие общества: современные вызовы и видение будущего», на которой Серго Мартиашвили, студент 2 курса стоматологической программы факультета здравоохранения, выступил с докладом. доклад: «Несовершенный амелогенез - обзор литературы». Супервайзер - Лика Мания, аффилированный ассистент THU. В конференции примут участие Кети Церцвадзе, заведующая кафедрой международных отношений THU, ассоциированный профессор Нино Абаишвили, руководитель стоматологической программы факультета здравоохранения.
Подписан меморандум о сотрудничестве между Тбилисским гуманитарным университетом и отелем Hilton Inn Tbilisi Chavchavadze.