ნაბიჯი წინ კარიერული წინსვლისკენ! 21.06.2022
2022 წლის 19 ივნისს AIESEC in Georgia-ს ორგანიზებით სასტუმრო  “Holiday Inn Tbilisi -ში ჩატარდა მასშტაბური დასაქმების ფორუმი. ფორუმზე მონაწილეობა მიიღეს თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სტუდენტებმა და ადმინისტრაციის წარმომადგენლებმა.
AIESEC (აისეკი), მსოფლიოში ყველაზე დიდი ახალგაზრდული საერთაშორისო ორგანიზაციაა და წარმატებით მოღვაწეობს მსოფლიოს 120 ქვეყანაში.
დასაქმების ფორუმზე  წარმოდგენილი იყო 40-მდე კომპანია და HR წამომადგენელი
ღონისძიებაში მონაწილე სტუდენტები და კურსდამთავრებულები  გაეცნენ წამყვანი კომპანიების საქმიანობას, ადგილზე გაიარეს გასაუბრება და მიიღეს საინტერესო შეთავაზებები დასაქმებისა და კარიერული განვითარების კუთხით.

Шаг вперед в карьерном росте!
19 июня 2022 года в отеле «Holidy Inn Tbilisi» в Грузии прошел масштабный форум занятости, организованный AIESEC in Georgia. В форуме приняли участие студенты Тбилисского Гуманитарного Учебного Университета и представители администрации.
Aiesec (Айсек) — самая крупная международная молодежная организация в мире, успешно работающая в 120 странах мира.
На форуме по трудоустройству было представлено около 40 компаний и представителей HR.
Студенты и выпускники, участвовавшие в мероприятии, ознакомились с деятельностью ведущих компаний, прошли собеседование и получили интересные предложения по трудоустройству и развитию карьеры.