THU  და Erasmus +  თანამშრომლობა გრძელდება! 29.03.2023
THU  და Erasmus + თანამშრომლობა გრძელდება!
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სტუდენტებს კვლავაც აქვთ შანსი ცოდნის გაღრმავების მიზნით, Erasmus+ სტუდენტთა გაცვილითი პროგრამის ფარგლებში სასწავლებლად გაემგზავრონ  ლიტვის, მიკოლას რომერისის - MRU უნივერსიტეტში.
MRU მჭიდროდ თანამშრომლობს 350-ზე მეტ უნივერსიტეტთან, საჯარო და კერძო ინსტიტუტთან. არის საერთაშორისო უმაღლესი საგანმანათლებლო ორგანიზაციების სრული წევრი.
უნივერსიტეტში ირიცხება 7500 სტუდენტი, მათ შორის 600 საერთაშორისო სტუდენტი და დასაქმებულია 400-ზე მეტი აკადემიური პერსონალი.
უნივერსიტეტი გთავაზობთ სადოქტორო, სამაგისტრო და ბაკალავრიატის სასწავლო პროგრამებს. მათგან 80%-ზე მეტს მინიჭებული აქვს საერთაშორისო აკრედიტაცია. სწავლა შესაძლებელია, ისეთ მოთხოვნად პროგრამებზე როგორიცაა სამართალი, მენეჯმენტი, ფსიქოლოგია, მედიცინა, საზოგადოებრივი უსაფრთხოება და ..
სტუდენტთა მობილობის ფარგლებში პერიოდი მოიცავს 2023-2024 სასწავლო წლის I და II სემესტრს. განაცხადის მიღების ბოლო ვადა  2023 წლის 8 მაისი.