მიიღე მონაწილეობა, სტუდენტთა საერთაშორისო სამეცნიერო-საკომუნიკაციო სესიაზე, პარტნიორ უნივერსიტეტში!
2024 წლის 26 აპრილს პიტესტის უნივერსიტეტის, ეკონომიკის მეცნიერებათა და სამართლის ფაკულტეტის ორგანიზებით ჩატარდება მორიგი, სტუდენტთა საერთაშორისო სამეცნიერო-საკომუნიკაციო სესია.
სესიის სამეცნიერო კომისიის წევრად, თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტიდან წარდგენილია სამართლის დოქტორი, პროფესორი ლია ჭიღლაშვილი, ხოლო სესიის საორგანიზაციო საქმიანობაში ჩაერთვება თჰუ-ს საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის უფროსი ქეთი ცერცვაძე.
სტუდენტთა საერთაშორისო სამეცნიერო სესია გაიმართება სხვადასხვა დარგის მიმართულებით. სესიაზე წარმოდგენილი მოხსენებები გამოიცემა პიტესტის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ინდექსირებულ ჟურნალში.
დამატებითი ინფორმაცია იხილეთ თანდართულ ფაილში
სტუდენტური ონლაინ კონფერენცია თემაზე: „ეკონომიკისა და ბიზნესის პრობლემები და გამოწვევები კოვიდ პანდე...

Примите участие в международной сессии научного общения студентов вуза-партнера!
26 апреля 2024 года на факультете экономических наук и права Университета Питешть состоится очередная международная научно-коммуникационная сессия студентов.
Членом научной комиссии сессии номинирована доктор юридических наук, профессор Лия Чиглашвили из Тбилисского гуманитарного университета, а в организационной деятельности сессии будет задействована руководитель службы международных связей ТГУ Кети Церцвадзе.
Пройдут международные научные сессии студентов по различным направлениям. Доклады, представленные на сессии, будут опубликованы в международном индексируемом журнале Университета Питешти.