ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულება 08.06.2024
2024 წლის, 6 ივნისს სსიპ თბილისის 98 საჯარო სკოლასა და შპს თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტს შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულება. საგანმანათლებლო პროცესში მაქსიმალური ინტეგრირების, საჯარო, კერძო და უმაღლეს სკოლებს შორის ინფორმაციის, მოწინავე გამოცდილების ოპერატიულად ურთიერთგაცვლის აუცილებლობის გათვალისწინებით, სასწავლო დაწესებულებებმა დაადასტურეს ურთიერთთანამშრომლობის მზაობა საგანმანათლებლო აქტივობებისა და პრაქტიკული კომპონენტის  ხელშეწყობისათვის.
მხარეებს შორის შედგა საინფორმაციო შეხვედრა, რომელსაც ესწრებოდა სკოლის დირექტორი ლანა ყურაშვილი, სამართლის, ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის დეკანი ირინე არჯევანიძე, თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის წარმომადგენელი და სხვა დაინტერესებული პირები.
სასწავლო-პრაქტიკული ტური არმაზში! თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტი დიდ ყურადღებას უთმობს საგანმ...

Соглашение о взаимном сотрудничестве 08.06.2024
6 июня 2024 года было подписано соглашение о взаимном сотрудничестве между 98 государственными школами Тбилисского государственного университета и ООО «Тбилисский гуманитарно-образовательный университет». Учитывая необходимость максимальной интеграции в образовательный процесс, оперативного обмена информацией и передовым опытом между государственными, частными и высшими школами, учебные заведения подтвердили готовность к сотрудничеству в продвижении образовательной деятельности и практической составляющей.
Между сторонами состоялась информационная встреча, на которой присутствовали директор школы Лана Курашвили, декан факультета права, гуманитарных и социальных наук Ирине Арджеванидзе, представитель службы обеспечения качества Тбилисского гуманитарного университета и другие заинтересованные стороны.