XIV ახალგაზრდული სამეცნიერო ფორუმი.  21.05.2025
2025 წლის 11 მაისს, სამეცნიერო-კვლევითი ცენტრი RADIX-ის ორგანიზებით, სასტუმრო ჰოლიდეი ინნში, ჩატარდა XIV ახალგაზრდული სამეცნიერო ფორუმი.  ფორუმში მონაწილეობა მიიღო ათზე მეტი უნივერსიტეტის სტუდენტმა და სარეზიდენტო პროგრამის ათეულობით წარმომადგენელმა, რომლებიც წარდგნენ კვლევებითა და პრაქტიკული გამოცდილების საფუძველზე შექმნილი თემებით.
ფორუმში მონაწილეობა მიიღეს  თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის  ჯანდაცვის ფაკულტეტის აფილირებულმა ასისტენტმა, მარიამ სიჭინავამ. ასევე, ფორუმში მონაწილეობდნენ ამავე ფაკულტეტის სტუდენტები: ნინი გოქაძე, თეკლე თორია, სერგო მარტიაშვილი, ანნა როსტიაშვილი, თამუნა ლომიძე.
საქართველოს პაროდონტოლოგთა და იმპლანტოლოგთა ასოციაციის ფავორიტი გახდა თეკლა თორია, რომელსაც გადაეცა წამახალისებელი პრიზი.
ფორუმში მონაწილეობა დაფინანსდა თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის მიერ. დასასრულს, ფორუმის  მონაწილეებს გადაეცათ ინგლისურენოვანი სერტიფიკატები.
ფსიქოლოგიისა და ფსიქიკური ჯანმრთელობის სხვადასხვა მიმართულებათა სამეცნიერო სემინარი 17.06.2021
2021 წლის 16 ივნისს, ჩატარდა ონლაინ სემინარი თემაზე: „ფსიქოლოგიისა და ფსიქიკური ჯანმრთელობის სხვადასხვა მიმართულებათა სამეცნიერო სემ...

XIV Молодежный научный форум 21.05.2025
11 мая 2025 года в отеле Holiday Inn состоялся XIV Молодежный научный форум, организованный Научно-исследовательским центром RADIX. В форуме приняли участие более десяти студентов университета и десятки представителей программы резидентуры, которые представили темы, основанные на исследованиях и практическом опыте.
В форуме приняла участие Мариам Сичинава, ассистент факультета здравоохранения Тбилисского гуманитарного университета. В форуме также приняли участие студенты этого же факультета: Нини Гокадзе, Текле Тория, Серго Мартиaшвили, Анна Ростиашвили, Тамуна Ломидзе.
Текла Тория стала фаворитом Грузинской ассоциации пародонтологов и имплантологов, которой была вручена поощрительная премия.
Участие в форуме финансировалось Тбилисским гуманитарным университетом. По итогам форума участникам были вручены сертификаты на английском языке.
6 лет ассоциации для Грузии 28.05.2020
6 лет ассоциации для Грузии
Открытая лекция - права человека и механизмы их защиты 17.01.2019
Открытая лекция - права человека и механизмы их защиты
В 12 часов 22 января 2019 года в конференц-зале Тбилисского гуманитарного университета состоится публичная лекция Народного защитника Груз...