7 მაისს, ონლაინ შეხვედრა გაიმართა თემაზე: „საერთაშორისო ელექტრონულ მონაცემთა ბაზებზე წვდომა“. 03.06.2025
7 მაისს, ონლაინ შეხვედრა გაიმართა თემაზე: „საერთაშორისო ელექტრონულ მონაცემთა ბაზებზე წვდომა“.
შპს თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტისა და ააიპ "საქართველოს ბიბლიოთეკების ინტეგრირებული საინფორმაციო ქსელის კონსორციუმი 2017"-ის  ერთობლივი გადაწყვეტილებით, უნივერსიტეტის აკადემიური და მოწვეული პერსონალისთვის 2025 წლის 7 მაისს გაიმართა ონლაინ (Zoom) შეხვედრა თემაზე: "საერთაშორისო ელექტრონულ ბაზებთან წვდომა". შეხვედრას გაუძღვა,  საქართველოს ბიბლიოთეკების ინტეგრირებული საინფორმაციო ქსელის კონსორციუმი 2017”-ის წარმომადგენელი ქალბატონი მარიკა ჟორჟოლიანი.
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ბიბლიოთეკა იმუშავებს საგანგებო რეჟიმში! 24.09.2020
ძვირფასო მკითხველებო, კორონავირუსთან დაკავშირებით ქვეყანაში გამოცხადებული შეზღუდვების...
ტრენინგი - სასამართლო მედიცინის როლი გამოძიების ეტაპზე 19.03.2019
ტრენინგი - სასამართლო მედიცინის როლი გამოძიების ეტაპზე
2019 წლის 18 მარტს ჩატარდა ააიპ კონსტიტუციურ-სამართლებრივ საკითხთა კვლევის ჯგუფის მიერ ორგანიზებული ტრენინგი "სასამართლო მედიცინის...

По совместному решению ООО «Тбилисский гуманитарный университет» и Консорциума интегрированной информационной сети библиотек Грузии 2017 года 7 мая 2025 года была проведена онлайн (Zoom) встреча для академического и приглашенного персонала университета на тему: «Доступ к международным электронным базам данных». Встречу провела г-жа Марика Жоржолиани, представитель Консорциума интегрированной информационной сети библиотек Грузии 2017 года.
Вниманию студентов и выпускников
Вы ищете работу или новые возможности? Тогда этот форум для вас! Приглашаем вас на один из крупнейших форумов по трудоустройству - «Tbilisi Openjobs 2025&...