შეხსენება: სტუდენტთა III საერთაშორისო, ინტერდისციპლინური, სამეცნიერო კონფერენცია 06.11.2025
2025 წლის 27 ნოემბერს თბილისის ჰუმანიტარული უნივერსიტეტის სტუდენტთა მხარდაჭერისა და კარიერული განვითარების სამსახურისა და სტუდენტთა თვითმმართველობის ორგანიზებით გაიმართება  სტუდენტთა III საერთაშორისო, ინტერდისციპლინური სამეცნიერო კონფერენცია.
სტუდენტთა საერთაშორისო კონფერენცია ჩატარდება  ჰიბრიდულ რეჟიმში, მასში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ ბაკალავრიატის,  მაგისტრატურის, დოქტორანტურის სტუდენტებსა და ახალგაზრდა მკვლევარებს.
სამუშაო ენა ქართული და ინგლისური, ყველა მონაწილეს გადაეცემა სერტიფიკატი, ხოლო ნაშრომი გამოიცემა ბეჭდური სახით.
თეზისის გაფორმების მოთხოვნები:
1. თეზისი იგზავნება ორ ენაზე - ქართულად და ინგლისურად (გთხოვთ, ყურადღება მიაქციოთ ინგლისური ტექსტის ხარისხს!)
გთხოვთ, თეზისები გადმოაგზავნოთ 2025 წლის 10 ნოემბრამდე,  ელექტრონული ფოსტის შემდეგ მისამართზე: lika.chig@yahoo.com
ლია ჭიღლაშვილი  - მობ. 5 77 77 80 24
კონფერენციის რეგისტრაციისთვის ეწვიეთ სარეგისტრაციო ბმულს
https://forms.gle/d4knBveUTLBQJiyd6
გაცნობებთ, რომ ,,სამოქალაქო განათლების ცენტრისა“ და თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სამართლის ფაკულტეტის  ორგანიზე...
2020 წლის 8 ივლისს თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში ჩატარდა სტუდენტთა საუნივერსიტეტთაშორისო  ონლაი...

Напоминание: III Международная междисциплинарная научная конференция студентов
27 ноября 2025 года Служба поддержки студентов и развития карьеры и Студенческое самоуправление Тбилисского гуманитарного университета проведут III Международную междисциплинарную научную конференцию студентов.
Международная студенческая конференция пройдет в гибридном формате, в ней смогут принять участие студенты бакалавриата, магистратуры, докторанты и молодые исследователи.
Социальные науки (бизнес, юриспруденция и психология);
Туризм;
Рабочие языки конференции – грузинский и английский. Всем участникам будет выдан сертификат, а работа будет опубликована в печатном виде.
Требования к оформлению тезисов:
Тезисы представляются на двух языках – грузинском и английском (обратите внимание на качество английского текста!)
Формат страницы – А4;
Объем тезисов – 350 слов;
Поля страницы со всех сторон – 2 см;
Шрифт: грузинский текст – Sylfaen (кегль 11), английский – Times New Roman (кегль 12);
Интервал – 1 (одинарный);
Абзац – 0,5 см;
Название (жирный, кегль 14), через один пробел – имя, фамилия автора, название вуза/степень/ученая степень, звание (жирный, кегль 10);
Просьба направлять тезисы до 10 ноября 2025 г. на электронную почту: lika.chig@yahoo.com
Контактное лицо
Лия Чиглашвили – моб. 5 77 77 80 24
Для регистрации на конференцию перейдите по ссылке
https://forms.gle/d4knBveUTLBQJiyd6
24 июля 2026 года в Тбилиси состоялось мероприятие под названием «Возможности программы Erasmus+ для секторов высшего и профессионального образования», орг...