სტუდენტთა და კურსდამთავრებულთა დასაქმების „ფორუმი 2026“ 27.05.2026
2026 წლის 15 ივნისს 13.00 სთ-ზე თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში გაიმართება სტუდენტთა და კურსდამთვრებულთა დასაქმების ფორუმი.
ფორუმზე დამსაქმებლის სტატუსით წარმოდგენილი იქნებიან შემდეგი ორგანიზაციები: შპს კლინიკა მედიკა“; შპს  თბილისის ფსიქიკური ჯანმრთელობის ცენტრი“; თბილისის სააპელაციო სასამართლო; რუსთავის საქალაქაო სასამართლო; ინოვაციების განვითარების ფონდი“; ა.ი.პ „აისეკ საქართველო“ და აუდიტორული კომპანია შპს „გროი“.
ფორუმში მონაწილეობას მიიღებენ თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის  სტუდენტები და კურსდამთავრებულები.
დამსაქმებლები სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს გააცნობენ თავიანთი ორგანიზაციების სტანდარტებსა და მოთხოვნებ, გაუზიარებენ საკუთარ გამოცდილებებს, კარიერულ განვითარების ხელშეწყობის მიზნით.
სტუდენტთა მხარდაჭერისა და კარიერული განვითარების სამსახურ
პარასკევს 13 დეკემბერს 14 საათზე თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში სამართლის ფაკულტეტის ორგანიზე...

Форум по вопросам трудоустройства студентов и выпускников 2026 27.05.2026
15 июня 2026 года в 13:00 в Тбилисском гуманитарном университете состоится форум по вопросам трудоустройства студентов и выпускников.
В качестве работодателей на форуме будут представлены следующие организации: ООО «Клиника Медика»; ООО «Тбилисский центр психического здоровья»; Тбилисский апелляционный суд; Городской суд Рустави; «Фонд инновационного развития»; А.И.П. «А.И.С.Е. Грузия» и аудиторская компания ООО «Грой».
В форуме примут участие студенты и выпускники Тбилисского гуманитарного университета.
Работодатели познакомят студентов и выпускников со стандартами и требованиями своих организаций, поделятся опытом работы с ними в целях содействия карьерному развитию.