სემინარი საპროექტო განაცხადების მომზადებაში - Proposal Writing Camp for Georgia 04.06.2021
გაცნობებთ, რომ ევროკომისია საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროსთან თანამშრომლობით 2021 წლის 28, 30 ივნისსა და 2 ივლისს მართავს სემინარს საპროექტო განაცხადების მომზადებაში "Proposal Writing Camp for Georgia", რომელიც მიზნად ისახავს ევროკავშირის ჩარჩო პროგრამა "Horizon Europe"-ში წარმატებული მონაწილეობის ხელშეწყობას.
სემინარი განკუთვნილია მკვლევრებისთვის, როლებიც "Horizon Europe"- ის კონკურსებში მონაწილეობას გეგმავენ. კონსულტაციების მიზანია საპროექტო განაცხადების მომზადების, ევროკავშირის მხრიდან შესაბამისი პარტნიორების შერჩევის და საკუთარი შესაძლებლობების წარდგენის მიმართულებით სასარგებლო ინფორმაციის მიწოდება მონაწილეთათვის.
სემინარში მონაწილეობის მიზნით რეგისტრაციის გასავლელად (18 ივნისამდე) ეწვიეთ ბმულს:
აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად გამოცხადებული ღია კონკურსის შედეგები 04.06.2016
შპს "თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის" მიერ ვაკანტური აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად გამოცხადებული ღია კო...
ნეიროქირურგ ალექსანდრე შულაიას მასტერკლასი 21.06.2019
ნეიროქირურგ ალექსანდრე შულაიას მასტერკლასი
2019 წლის 24 ივნისს 13 საათზე თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტის ჯანდაცვის ფაკულტეტის სტუდენტთათვ...

Мы хотели бы сообщить вам, что Европейская комиссия в сотрудничестве с Министерством образования и науки Грузии проводит 28, 30 июня и 2 июля 2021 года семинар по проектным предложениям «Лагерь по написанию предложений для Грузии», целью которого является продвижение успешное участие в рамочной программе ЕС «Horizon Europe».
Семинар предназначен для исследователей, которые также планируют участвовать в конкурсах Horizon Europe. Цель консультаций - предоставить участникам полезную информацию о том, как подготовить заявки на проекты, выбрать соответствующих партнеров из ЕС и представить их возможности.