2021 წლის 15-23 ივლისს, თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტზე, შედგა საბაკალავრო ნაშრომების დაცვა.
ნაშრომების წარმოდგენა მოხდა Zoom-ის პლატფორმის გამოყენებით.
დაცვაზე წარმოდგენილი იყო ქართულენოვანი და რუსულენოვანი საბაკალავრო ნაშრომები, რომელთაც საჯარო დაცვამდე ყველა სავალდებულო პროცედურა გაიარეს.
კომისიის წევრებმა შეაფასეს ნამუშევრების შესრულების ხარისხი, საგანმანათლებლო პროგრამაზე სწავლის პერიოდში სტუდენტების მიერ შეძენილი თეორიული და პრაქტიკული ცოდნა, მათ მიერ შესრულებული ნაშრომების კომისიისადმი წარდგენისა და პრეზენტირების უნარები.
დასასრულს, ფაკულტეტის დეკანმა - პროფ. ნონა გელიტაშვილმა და კომისიის წევრებმა - ასოც. პროფესორებმა ირმა მოლაშხიამ და ირინა ბენიამ, ასისტენტ-პროფესორმა თამარ საჯაიამ - კურსდამთავრებულებს მიულოცეს სწავლის დასრულება და ბიზნესის ადმინისტრირების ბაკალავრის ხარისხის მინიჭება.
სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნულმა ცენტრმა თჰუ-ს მიერ წარდგენილი ტურიზმისა და ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამები დაამტკიცა!
სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის საგანმანათლებლო პროგრამების აკრედიტაციის საბჭოს 25 აგვისტოს სხდომაზე ერთხმად იქნ...

15-23 июля 2021 года на факультете экономики, бизнеса и управле́ния Тбилисского гуманитарного университета прошла защита бакалаврских диссертаций.
Статьи были отправлены с использованием платформы Zoom.
На защиту были представлены бакалаврские и российские кандидатские диссертации, которые прошли все обязательные процедуры перед публичной защитой.
Члены комиссии оценили качество работ, теоретические и практические знания, полученные студентами в ходе обучения, навыки представления своих работ в комиссию.
В завершение декан факультета - проф. Нона Гелиташвили и члены комиссии - Ассоциированный профессора Ирма Молашхия и Ирина Бения, Ассистент-профессор Тамар Саджая поздравили выпускников с завершением учебы и получением степени бакалавра делового администрирования.