ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულება 07.06.2024
2024 წლის, 4 ივნისს სსიპ - ბოლნისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჯავშანიანის საჯარო სკოლასა და შპს თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტს შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულება, რითაც ორივე მხარემ დაადასტურა მზაობა თანასწორუფლებიანი პარტნიორული ურთიერთობების და საგანმანათლებლო ხასიათის ინფორმაციის ორმხრივად ურთიერთგაცვლის შესახებ.
შემდგომი საქმიანობის გაღრმავების მიზნით, დაიგეგმა საინფორმაციო შეხვედრა ბოლნისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჯავშანიანის საჯარო სკოლის დირექტორის, მაია ისიანისა და სამართლის, ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკილტეტის დეკანის, ირინე არჯევანიძეს შორის.
ერთად შევქმნათ ძლიერი და წარმატებული საფეხბურთო გუნდი! 11.10.2025
ერთად შევქმნათ ძლიერი და წარმატებული საფეხბურთო გუნდი!
ძვირფასო სტუდენტებო, იწყება ფეხბურთის გუნდის მონაწილეთა შერჩევა-გაახლება!  გაქვთ შესაძლებლობა შეუერთდეთ ჩვენი უნივერსიტეტის საფეხბურთო გუნდს! ...

Соглашение о взаимном сотрудничестве 07.06.2024
4 июня 2024 года между государственной школой села Джавшаниани Болнисского муниципалитета Государства Украина и ООО «Тбилисский гуманитарный университет» был подписан договор о взаимном сотрудничестве, которым обе стороны подтвердили готовность к равноправным партнерским отношениям и взаимному обмену образовательная информация. В целях углубления дальнейшей деятельности была запланирована информационная встреча между директором государственной школы села Джавшаниани Болнисского муниципалитета Майей Исиани и деканом факультета права, гуманитарных и социальных наук Ирине Арджеванидзе.
Стипендии студентов THU 05.04.2016
Стипендии студентов THU
Решением ректора Тбилисского гуманитарного университета в целях поощрения в течение одного семестра лучшим студентам были выделены стипенд...