საინტერესო შეხვედრა, საერთაშორისო ურთიერთობის სამსახურთან!
2024 წლის 20 ნოემბერს 12:00 სთ-ზე თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის ორგანიზებით გაიმართა შეხვედრა სტუდენტებთან და აკადემიურ/ადმინისტრაციულ პერსონალთან.
შეხვედრაზე საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის ხელმძღვანელმა გიორგი ხარშილაძემ სტუდენტებსა და აკადემიურ/ადმინისტრაციულ პერსონალს გააცნო სამსახურის სამოქმედო გეგმა და წარმოადგინა პრეზენტაცია თემაზე: „საერთაშორისო მობილობა, როგორც ინტერნაციონალიზიციის მთავარი მექანიზმი“.
პრეზენტაციის დასასრულს მონაწილეთა შორის გაიმართა დიალოგი. შეხვედრაზე, სტუდენტთა თვითმმართველობის თავმჯდომარის მოადგილემ, თათია მაზანაშვილმა ისაუბრა თვითმმართველობის მიმდინარე და სამომავლო გეგმებზე, მანვე გამოთქვა მოსაზრება პარტნიორ უნივერსიტეტებთან, გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში, მოწვეული ლექტორების ჩართულობით დაიგეგმოს საჯარო ლექცია “კიბერუსაფრთხოების საკითხებთან“ მიმართებით.
ონლაინ სამუშაო შეხვედრა ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის აკადემიურ და მოწვეულ პერსონალთან
2021 წლის 30 მაისს, ჰუმანიტარული ფაკულტეტის ორგანიზებით, ჩატარდა ონლაინ სამუშაო შეხვედრა ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის აკადემიურ და მო...

20 ноября 2024 года в 12:00 Службой международных связей Тбилисского гуманитарного университета была организована встреча со студентами и академическим/административным персоналом.
На встрече руководитель Службы международных связей Георгий Харшиладзе представил студентам и академическому/административному персоналу план действий службы и выступил с презентацией на тему: «Международная мобильность как основной механизм интернационализации».
В конце презентации между участниками состоялся диалог. На встрече заместитель председателя студенческого самоуправления Татиа Мазанашвили рассказала о текущих и будущих планах самоуправления и выразила мнение, что в рамках программы обмена состоится публичная лекция на тему " вопросы кибербезопасности» должно планироваться с участием приглашенных лекторов.