2018 წლის 25-29 ივლისს, ხორციელდება საზაფხულო ბანაკი! 18.07.2018
2018 წლის 25-29 ივლისს, ხორციელდება საზაფხულო ბანაკი!
კერძო უმაღლესი სასწავლებლების ასოციაციის ორგანიზებით და ქ.თბილისის მერიის მხარდაჭერით, 2018 წლის 25-29 ივლისს, ხორციელდება საზაფხულო ბანაკი სახელწოდებით თანამედროვე საინფორმაციო ტექნოლოგიები და უსაფრთხოება. პროექტის ფარგლებში დაგეგმილია 80 (მათ შორის თჰუდან 5-6) სტუდენტის საზაფხულო ბანაკში წაყვანა, სადაც ისინი საინფორმაციო ტექნოლოგიების მიმართულებით ცოდნას გაიღრმავებენ.ბანაკში მონაწილეები შეირჩევა საქართველოს უმაღლესი სასწავლებლის ინფორმატიკის, ინჟინერიის, ეკონომიკისა, ჟურნალისტიკის, ბიზნესის და სამართლის სპეციალობებიდან.
საზაფხულო ბანაკი გაიმართება ბაზალეთის სასწავლო ცენტრში. ბანაკში მონაწილე სტუდენტები უზრუნლვეყოფილები იქნებიან ტრანსპორტირებით, საცხოვრებლითა და კვებით.
სამუშაო შეხვედრა გერმანიის პარტნიორი უნივერსიტეტის წარმომადგენელთან და ახალი შეთანანხმება Erasmus+ Kay Action 1 კრედიტ მობილობის ფარგლებში 27.09.2024