✔ სამართლის საბაკალავრო საგანმანათლებრლო პროგრამა 2018 წლის დეკემბრიდან აკრედიტებულია 7 წლის ვადით უპირობოდ და ფინანსდება სახელმწიფო გრანტით;
✔ თქვენს მიერ მოპოვებული სახელმწიფო სასწავლო გრანტი გადმოგყვებათ ჰუმანიტარულ უნივერსიტეტში;
✔ ისარგებლეთ უნივერსიტეტში არსებული გრანტით, ფინანსური შეღავათებითა და სტიპენდიებით;
✔გადაიხადეთ ინდივიდუალური გრაფიკით, მიიღეთ გარკვეული პირობების არსებობისას სხვადასხვა სახის შეღავათებით.
✔ დასაქმებული სტუდენტები, სპორცმენები და ხელოვანი ადამიანები ისარგებლებთ მოქნილი და თქვენთვის ხელსაყრელი გრაფიკითა და ხელშეწყობით;
✔ მიიღეთ ცოდნა საუკეთესო პროფესორებთან, უცხოელ ლექტორებთან, პრაქტიკოსებთან: მოქმედ მოსამართლეებთან პროკურორებთან, ადვოკატებთან;
✔ ისარგებლეთ შესანიშნავი ბიბლიოთეკით, უახლოესი ლიტერატურით და საერთაშორისო ბაზებით;
✔ მიიღეთ მონაწილეობა უცხოეთში გაცვლით პროგრამებსა და საზაფხულო სკოლებში;
✔ გაიარეთ პროფესიული პრაქტიკა სახელმწიფო დაწესებულებებში (მერია, სასამრთლო, პროკურატურა, ადვოკატურა, ნოტარიუსთა პალატა და სხვა;

Получите знания на лучшем юридическом факультете университета и станьте лучшим студентом! 22.01.2019
✔ Диплом бакалавра образования с декабря 2018 года аккредитован на 7 лет и финансируется за счет государственного гранта;
✔ Полученная вами государственная стипендия будет доставлена в Гуманитарный университет;
✔ Использовать грант в университете, финансовые льготы и стипендии;
✔ Платите по индивидуальному графику, получайте определенные условия, используя определенные условия.
✔ Работающие студенты, спортсмены и артисты получат выгоду от гибкого и полезного расписания и поддержки.
✔ Познакомьтесь с лучшими профессорами, зарубежными преподавателями, практиками: прокуроры с юристами, юристы;
✔ Воспользуйтесь отличной библиотекой, ближайшей литературой и международными базами;
✔ Участвуйте в зарубежных программах обмена и летних школах;
✔ Проходить профессиональную практику в государственных учреждениях (мэрия, суд, прокуратура, прокурор, нотариальная палата и т. Д.)