სემინარი საპროექტო განაცხადების მომზადებაში - Proposal Writing Camp for Georgia
გაცნობებთ, რომ ევროკომისია საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროსთან თანამშრომლობით 2021 წლის 28, 30 ივნისსა და 2 ივლისს მართავს სემინარს საპროექტო განაცხადების მომზადებაში "Proposal Writing Camp for Georgia", რომელიც მიზნად ისახავს ევროკავშირის ჩარჩო პროგრამა "Horizon Europe"-ში წარმატებული მონაწილეობის ხელშეწყობას.
სემინარი განკუთვნილია მკვლევრებისთვის, როლებიც "Horizon Europe"- ის კონკურსებში მონაწილეობას გეგმავენ. კონსულტაციების მიზანია საპროექტო განაცხადების მომზადების, ევროკავშირის მხრიდან შესაბამისი პარტნიორების შერჩევის და საკუთარი შესაძლებლობების წარდგენის მიმართულებით სასარგებლო ინფორმაციის მიწოდება მონაწილეთათვის.

Мы хотели бы сообщить вам, что Европейская комиссия в сотрудничестве с Министерством образования и науки Грузии проводит 28, 30 июня и 2 июля 2021 года семинар по проектным предложениям «Лагерь по написанию предложений для Грузии», целью которого является продвижение успешное участие в рамочной программе ЕС «Horizon Europe».
Семинар предназначен для исследователей, которые также планируют участвовать в конкурсах Horizon Europe. Цель консультаций - предоставить участникам полезную информацию о том, как подготовить заявки на проекты, выбрать соответствующих партнеров из ЕС и представить их возможности.