ტრენინგი "საერთაშორისო ელექტრონულ ბაზებთან წვდომა" 13.04.2025
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტისა და (ა)იპ "საქართველოს ბიბლიოთეკების ინტეგრირებული საინფორმაციო ქსელის კონსორციუმი"-ს  ერთობლივი გადაწყვეტილებით, უნივერსიტეტის აკადემიური და მოწვეული პერსონალისთვის 2025 წლის 29 აპრილს 19:00 საათზე გაიმართება ონლაინ (Zoom) შეხვედრა თემაზე: "საერთაშორისო ელექტრონულ ბაზებთან წვდომა". შეხვედრას გაუძღვება,  საქართველოს ბიბლიოთეკების ინტეგრირებული საინფორმაციო ქსელის კონსორციუმის წარმომადგენელი ქალბატონი მარიკა ჟორჟოლიანი.
საჯარო ლექციების სერია - მე ევროპელი 12.05.2021
სსიპ-ის "საინფორმაციო ცენტრი ნატოსა და ევროკავშირის შესახებ" ორგანიზებით, ევროპის დღეების ფარგლებში იწყება საჯარო ლექციების სერი...
2019 წლის 22 იანვარს თჰუს ესტუმრა საქართველოს სახალხო დამცველის მოადგილე - ბატონი გიორგი ბურჯანაძე 23.01.2019
2019 წლის 22 იანვარს თჰუს ესტუმრა საქართველოს სახალხო დამცველის მოადგილე - ბატონი გიორგი ბურჯანაძე
2019 წლის 22 იანვარს თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტს ესტუმრა საქართველოს სახალხო დამცველის მოად...

По совместному решению Тбилисского гуманитарного университета и (А)частного общества с ограниченной ответственностью «Консорциум интегрированной информационной сети библиотек Грузии» 29 апреля 2025 года в 19:00 состоится онлайн (Zoom) встреча для профессорско-преподавательского состава и приглашенных сотрудников университета на тему: «Доступ к международным электронным базам данных». Модератором встречи выступит г-жа Марика Жоржолиани, представитель Консорциума интегрированных информационных сетей библиотек Грузии.
детальноОнлайн-встреча на тему: Доступ к международным СМИ и использование международных электронных ресурсов, предусмотренных соглашением.