დევი შონიას საჯარო ლექცია თემაზე: თანამედროვე უნივერსიტეტების ბიზნესთან თანამშრომლობის შესახებ: მოწინავე ეკოსისტემები და საქართველო 25.03.2022
დევი შონიას საჯარო ლექცია თემაზე: თანამედროვე უნივერსიტეტების ბიზნესთან თანამშრომლობის შესახებ: მოწინავე ეკოსისტემები და საქართველო
30 მარტს, 19 საათზე, ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტის ორგანიზებით, ჩატარდება დევი შონიას საჯარო ლექცია თემაზე: ,,თანამედროვე უნივერსიტეტების ბიზნესთან თანამშრომლობის შესახებ: მოწინავე ეკოსისტემები და საქართველო".
დევი შონია გახლავთ ეკონომიკის დოქტორი, სოხუმის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი და თჰუ-ს მოწვეული პროფესორი, ამასთანავე იგი არის სამეცნიერო ჟურნალ “Marketing of Scientific and Research Organizations”-ის სარედაქციო კომიტეტის წევრი (ვარშავა, პოლონეთი).
საჯარო ლექცია ჩატარდება ზუმის პლატფორმის გამოყენებით, იხილეთ ზუმის ბმული:
https://zoom.us/j/7655617931...
გაცვლითი პროგრამა ბულგარეთში 21.05.2026
გაცვლითი პროგრამა ბულგარეთში
თბილისის ჰუმანიტარული უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის, Erasmus+...
საერთაშორისო სამეცნიერო ჟურნალ სამართლის მაცნეს  წარდგენის ღონისძიება 26.10.2020
საერთაშორისო სამეცნიერო ჟურნალ სამართლის მაცნეს წარდგენის ღონისძიება
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ადმინისტრაცია ულოცავს პარტნიორ ორგანიზაც...
თავაზობთ შეხვედრას, თემაზე: " შრომის სამართლის აქტუალური და პრობლემური საკითხები" 04.07.2022
თავაზობთ შეხვედრას, თემაზე: " შრომის სამართლის აქტუალური და პრობლემური საკითხები"
ივლისს, 18:00 საათზე, ორგანიზაცია "ახალგაზრდა განათლების ომბუდსმენი" გთავაზობთ შეხვედრას, თემაზე: " შრომის სამართლის აქტუალური და პრობლემური საკითხები&q...

Открытая лекция Деви Шония на тему: Современное деловое партнерство университетов: передовые экосистемы и Грузия
Публичная лекция Деви Шония на тему: О сотрудничестве современных университетов с бизнесом: передовые экономисты и Грузия
30 марта в 19:00, будет проведена лекция Деви Шония на тему: О сотрудничестве современных университетов с бизнесом: передовые экономисты и Грузия. Встречу организовал факультет экономики, бизнеса и управления.
Деви Шония — доктор экономических наук, ассоциированный профессор Сухумского государственного университета и приглашенный профессор ТГУ, а также член редколлегии научного журнала “Marketing of Scientific and Research Organizations” (Варшава, Польша).
Публичная лекция будет проходить через платформу Zoom, см. ссылку:
https://zoom.us/j/7655617931...
Meeting ID: 765 561 7931
Passcode: THU-NONA
детальноУниверситет профинансировал второй выпуск «Вестника права» журнала Союза ученых-юристов на сумму 1000 лари.